Szkolenie w Poznaniu (18-19 lutego 2017)


Categories: Oferta szkoleniowa Date: 09 Jul 15
Poznanluty2017

Wiesz, że Twoje dziecko ma nieograniczony potencjał.

Trzeba mu tylko stworzyć odpowiednie warunki rozwoju. Zanim dorośnie.

______________________________

Twoje dziecko zasługuje na możliwość wytrenowania umiejętności i kompetencji,

które później okażą się niezbędnym warunkiem sukcesu. Ty zasługujesz na fachową pomoc w tym procesie.

Drogi Rodzicu!

Jeśli chcesz wychować swoje dziecko na przedsiębiorczego młodego człowieka, oferuję Ci swoją pomoc.

Rodzice najzdolniejszych dzieci nie pozostawiają przyszłości pociech na barkach genów, otoczenia czy przypadku. Dzieci, które w przyszłości osiągają sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym mają cechę wspólną. Zawsze okazuje się, że miały w dzieciństwie okazję na wytrenowanie umiejętności i kompetencji, które później okazały się warunkiem sukcesu.

Od lat obserwowałam jakich kompetencji potrzeba dzieciom, by mogły wyrastać na ludzi ponadprzeciętnych. Zdecydowanie są to:

Edukacja finansowa oraz Rozwój osobisty

  • Edukacja finansowa, by ich potencjału nie zabiły tak prozaiczne rzeczy jak finanse, z którymi wielu dorosłych się zmaga.
  • Rozwój osobisty czyli coś, co sprawia, że dziecko z dnia na dzień jest coraz lepsze, potrafi radzić sobie z przeszkodami i posiada umiejętność kreowania swojego życia.

Z połączenia obu powstał termin “przedsiębiorcze dziecko” czyli takie, które posiada cechy przedsiębiorcy, cechy ludzi zaradnych życiowo, cechy ludzi sukcesu.

Szkolenie “Strategie Wychowania Przedsiębiorczego Dziecka zostało zaprojektowane w taki sposób, by dostarczyć rodzicom strategie i narzędzia wychowania mądrego i zaradnego dziecka. Edukujemy dorosłych, jak efektywnie kształcić dzieci, by zapewnić im lepszą przyszłość. Jak to zrobić? Proste.

To czego potrzebujesz to plan.

Proste strategie, które krok – po – kroku pokażą Ci, jak skutecznie nauczyć dziecko oszczędności, wiary w siebie, kreatywności i innych umiejętności, których  potrzebuje, by osiągać sukcesy w dorosłym życiu.

To dwudniowe, intensywne szkolenie zawiera wszystko, by Twój plan się zmaterializował. Ale!

Nie oczekuj, że to wszystko zrobi się samo. Jeśli szkoda Ci dwóch dni na szkolenie, i już myślisz o tym ile czasu zajmie “wychowywanie przedsiębiorczego dziecka”, to nie czytaj dalej – oferta nie jest przeznaczona dla Ciebie. Zwykłam pracować wyłącznie ze świadomymi rodzicami. Do tego by wdrożyć strategie omawiane na szkoleniu, potrzeba ze strony rodzica konsekwencji, chęci i zaangażowania – jeśli nie masz czasu i chęci dać tego dziecku, nie ma sensu by pojawiać się na szkoleniu.

edu fin

Jeśli miałbyś dostęp do wszystkich strategii wychowawczych, czego nauczyłbyś swoje dziecko? Jak wydawać pieniądze odpowiedzialnie?  Jak oszczędzać? Jak mieć niezachwianą wiarę we własne możliwości? Jak wyciągać wnioski z błędów i porażek? Jak współpracować z innymi? Jak realizować kreatywne pomysły? Jak osiągać zamierzone cele?

Oto dwa dni, podczas których będziesz mieć czas, by rzetelnie zastanowić się nad przyszłością i potencjałem Twojego dziecka. Czy będziesz planować przyszłość dziecka? Nie! Dowiesz się, jak dziecko do tej przyszłości odpowiednio przygotować, by było gotowe samo ją kreować.

A potem zbudujemy plan, który krok po kroku, pomoże Ci go zrealizować.

Nauczę Cię najskuteczniejszych metod nauczania, które jednocześnie nie wymagają od Ciebie dużych inwestycji czasowych. Pokażę wszystko, czego nauczyłam się w ciągu ostatnich 6 lat badając procesy nauczania małych dzieci i pomagając tysiącom rodzicom w Polsce i za granicą.

Wyobraź sobie , że dostaniesz narzędzia i wiedzę, dzięki którym Twoje dziecko nauczy się:

 • Jak ustalać sobie cele do oszczędzania. Żeby był na tyle ambitny, żeby warto było na to zbierać, ale też by był na tyle realny, by nie zniechęcić się zbyt szybko.
 
 • Jak oszczędzać. To, że mamy cel, nie oznacza, że potrafimy to robić.
 
 • Jaką wartość ma pieniądz. Warto podnieść każdego grosza z ziemi, bo 100 zł to nic innego jak dużo groszy.
 
 • Jaką wartość ma praca. Pieniędzy nie dostaje się za darmo, „czy się stoi, czy się leży”. Na pieniądze trzeba sobie zapracować, bo tylko taki układ jest uczciwy.
 
 • Na pieniądze się pracuje dając innym coś wartościowego. Może to być Twoja praca, Twoje pomysły czy umiejętności. Warto więc coś umieć, by móc się tym dzielić. I warto dzielić się czymś dobrym, by było na świecie więcej dobra.
 
 • Jak wychodzić z długu. Jeśli dziecko „zapożyczy się” u rodziców, a rodzice po czasie machną na to ręką, to wyobraź sobie co będzie jak 20-latek weźmie pierwszą pożyczkę w Providencie.
 
 • Na co warto wydawać pieniądze. Gdzieś leży granica taniości. Bardzo tania zabawka z chińskiego sklepu, psuje się za 24 h, a bardzo tani samochód z nieznanego komisu, psuje się za 3 miesiące.
 
 • Jak dzielić się pieniędzmi. Warto mieć dużo pieniędzy, bo jeśli mądrze nimi zarządzasz, to zaspokoisz potrzeby swoich najbliższych, a potem możesz dzielić się z tymi, którzy tego potrzebują.
 

Wyobraź sobie, że dziecko uczy się tego wszystkiego jeszcze zanim wyfrunie z domu.

rozwoj osobisty

Rozwój osobisty NAJWAŻNIEJSZA a jednocześnie najbardziej zaniedbana sfera rozwoju dzieci.

Zastanów się – dlaczego rozwój osobisty jest tak popularny wśród dorosłych. Dlaczego wszyscy rozwojowi guru i coache robią takie kariery? Dlatego, że my dorośli mamy problemy. I nikt nas wcześniej nie nauczył jak sobie z nimi radzić, dlatego dziś musimy:

 • Wychodzić ze swoich stref komfortu.
 • Budować nawyki.
 • Stosować strategie osiągania celów.
 • Uczyć się planować dzień.
 • Pracować ze swoimi emocjami, bo nie umiemy nad nimi panować.
 • Uczyć się dyscypliny, bo porzucamy postanowienia po dwóch tygodniach.
 • Uczyć się samokontroli, bo chcemy zjeść wszystkie ciastka.
 • Przełamywać swoje bariery, bo boimy się wystąpień publicznych, rozmawiać z ludźmi i podejmować niestandardowe decyzje.

Mogę wymieniać tak długo. Ale wiesz o co mi chodzi. My – dorośli – ciężko pracujemy nad naszymi niedociągnięciami, bo dziś już jesteśmy świadomi jak to wszystko wpływa na jakość naszego życia.

Co by było gdyby…

A co by było gdyby, dzieci uczyły się tych rzeczy, i potrafiły określać swoje cele z taką łatwością jak potrafią myć zęby.

Co by było gdyby, Twoje dziecko chętnie nawiązywało kontakty z nowo poznanymi ludźmi?

Co by było gdyby, Twoje dziecko miało odwagę i determinację by nauczyć się jeździć na rowerze, pływać, a w przyszłości języka chińskiego i latać na paralotni?

Co by było gdyby, maluch potrafił cierpliwie poczekać na koniec dnia/zakupów?

Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąca.

 

Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał.

Znasz te przysłowia? To dlatego nam dorosłym tak trudno walczyć z naszymi dzisiejszymi przyzwyczajeniami, nawykami i wadami. Bo nauczyliśmy się czegoś innego i teraz, zanim nauczymy się na nowo, musimy się tych starych rzeczy ODUCZYĆ. A jest to o wiele trudniejszy proces niż uczenie się czegoś po raz pierwszy.

Możesz zaoszczędzić swojemu dziecku oduczania się fatalnych nawyków, które teraz buduje sobie pod wpływem otoczenia, rówieśników i telewizji.

Podczas tego dwudniowego szkolenia poznasz wszystkie podstawowe i zaawansowane zasady i skuteczne narzędzia oraz strategie wychowania dziecka zaradnego, ambitnego, kreatywnego, oszczędnego, odpowiedzialnego – słowem, Przedsiębiorczego Dziecka.

Tak wyglądało na ostatnim szkoleniu:

4 3 2 5

Myślisz, że Twoje dziecko jest jeszcze za małe? No to zobacz...

Oto garść faktów dotyczących  dzieci i przedsiębiorczości:

 • Najlepszy okres dla rozwijania się, to ten przed rozpoczęciem nauki w szkole, gdyż większość głównych połączeń nerwowych mózgu kształtuje się w pierwszych latach życia. Wtedy najłatwiej kształtować nawyki. Czy później też się da? Da się. Ale jest po prostu o wiele trudniej i wie o tym każdy, który uczy się języka obcego lub próbuje regularnie ćwiczyć, będąc już osobą dorosłą.

 • W ankiecie przeprowadzonej przez Northwestern Mutual, mniej niż 40% rodziców przyznało, że rozmawia ze swoimi dziećmi o pieniądzach. Reszta wcale nie rozmawia. Najczęstszą odpowiedzią było „dzieci nie muszą tego wiedzieć”.
 • Jak podaje  James McNeal, rodzice mają pełną kontrolę nad wydatkami dziecka średnio tylko do 3 roku życia. Wydając swoje pierwsze pieniądze, dzieci uczą się schematów, które wykorzystywać będą w życiu dorosłym.
 • Badanie społeczne dotyczące edukacji finansowej Polaków (grupa KURUK) podaje: 92% respondentów jest zdania, że wczesne rozpoczęcie kształcenia pomaga w dorosłym życiu. W tym samym badaniu wykazano, że 63 ankietowanych, nie jest zadowolona z jakości swojej edukacji w młodości.
 • Te same badania (grupa KURK 2014) podają, że średnie zadłużenie młodego polaka, który dopiero co się usamodzielnił, wynosi 3 500 zł. Nie nauczyli się dysponować pieniędzmi w dzieciństwie, dlatego popełniają błędy, które kosztują.

czego sie spodziewac

Oto fragment szkolenia “Strategie wychowania Przedsiębiorczego Dziecka” przeprowadzonego w Listopadzie 2014

 

Kim jest prowadząca i autorka szkolenia?

Angelika zadedykowała swoje życie dzieciom. Jest założycielem i szkoleniowcem firmy Godmother oraz marki Przedsiębiorcze Dziecko. Od 5 lat publikuje artykuły, filmy i tworzy szkolenia dla rodziów, dotyczące rozwoju intelektualnego i osobistego dzieci. Dzięki Godmother, tysiące rodziców z całego świata, dowiaduje się jak uczyć dzieci kreatywnego myślenia, oszczędności, samodzielności i pewności siebie. Tworząc Godmother chciała, by na całym świecie potencjał z jakim rodzą się dzieci, spotykał się z możliwościami, jakie mogą zapewnić im tylko dorośli.

Wykładała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i na alternatywnej uczelni wyższej ASBiRO. Przemawiała między innymi na międzynarodowej konferencji TEDx, konferencjach Toastmasters, Myśleć Jak Milionerzy, Festiwalu BOSS i spotkaniach rozwojowców MeetPro. Publikowała artykuły w Magazynie Kuratorium Oświaty w Katowicach, w magazynie parentingowym Dada, w biuletynach politycznych i wielu innych. Angażuje się wszędzie tam, gdzie może mieć rzeczywisty wpływ na przyszłość dzieci.

Pomaga rodzicom w Polsce od 5 lat, od niedawna tworzy już dla rodziców na całym świecie, publikując książki w języku angielskim.

Uzależniona od książek popularnonaukowych. Entuzjastka rozwoju osobistego i ekonomii austriackiej. Miłośniczka jogi i czosnku. A najważniejsze: żona i mama

poznaj strategie

Zwięzłe podsumowanie treści, jaką poznasz na szkoleniu. Treści szkoleniowe przeznaczone są dla rodziców dzieci 2-12 lat.

Moduł 1. Podstawy wychowania w duchu przedsiębiorczości.

 1. Z jakimi cechami dziecko musi się urodzić, a  jakie może nabyć.
 2. Dziecięce spojrzenie na pieniądze.
 3. Skąd się biorą pewne zachowania finansowe u dzieci, i jak na nie reagować.
 4. Daj dobry przykład. Jak poszerzyć swoją wiedzę i pracować nad nawykami rozwojowo-finansowymi by dać przykład z góry.
 5. Jak dzieci próbują przechytrzyć swoich rodziców. I czemu są twardsze niż my. Strategie upartości.
 6. Podstawowe błędy rodziców i jak ich unikać.

Moduł 2. Wiedza finansowa. Co dziecko powinno wiedzieć i jak tego nauczyć.

 1. Reklamy. Wpływ reklam dziecięcych i jak się przed tym ochronić.
 2. Rozwijanie świadomości finansowej. Jak zrobić to systemowo i poprzez zabawę.
 3. Pięć umiejętności, które dziecko musi posiąść przed 12 rokiem życia.
 4. 10 wartości finansowych i jak ich nauczyć.
 5. Gry i zabawy wspomagające cele wychowawcze dla dzieci w wieku 2-12.

Moduł 3. Tworzenie oszczędności i motywujących celów.

 1. Metoda 3 słoików + czwarty słoik.
 2. Zabawa liczbami – magia procentu składanego dla dzieci.
 3. Rodzaje skarbonek – dlaczego jedne motywują a drugie wcale nie.
 4. Gry i zabawy wspomagające cele wychowawcze dla dzieci w wieku 2-12.

Moduł 4. Kieszonkowe.

 1. Mity i fakty. Czym jest kieszonkowe i dlaczego warto.
 2. Strategie ustalania kwoty.
 3. Negocjacje podwyżki. Jak przygotować dzieci i siebie.
 4. Potrzeby i zachcianki.
 5. Formularz dla rodzica. Narzędzia ułatwiające zarządzanie kieszonkowym.

Moduł 5. Mały, zdolny inwestor i twórca.

 1. Płaca za obowiązki domowe. Tak czy nie, a jeśli tak, to jak?
 2. Konto bankowe dla malucha.
 3. Rodzinny klub inwestycyjny. Strategia tworzenia dobrych nawyków.
 4. Prawne aspekty związane z dziećmi i pracą.
 5. Businessplan – zabawa kierowana.

Moduł 6. Cele, sukcesy, porażki – naucz dziecko sobie z nimi radzić.

 1. Metoda karteczkowego skarbca – praca z sukcesami.
 2. TOC – teoria pokonywania przeciwności i problemów.
 3. Cele dla maluchów. Jak wyrobić pozytywny nawyk.
 4. Metoda Hall of fame. Jak wzmacniać sukcesy i budować zdrową ambicję.
 5. Tabele motywacyjne.

Moduł 7. Niezbędne cechy przywódcze, które możesz w dziecku zaszczepić.

 1. Nauka podejmowania i oceniania ryzyka.
 2. Umiejętność pracy w zespole. Jak rozwinąć i dlaczego jest tak ważna?
 3. Poprawna komunikacja. Naucz dziecko metodą ewaluacji.

Moduł 8. Rozwój osobisty dla dzieci. Niezbędne elementy.

 1. Siła pochwały. Jakie pochwały psują, jakie motywują.
 2. Kreatywność. Jak ją rozwijać.
 3. Czytanie. Po co, jak nauczyć i jak odczarować książki.
 4. Matematyka, tabliczka mnożenia – czyli jak wspierać umiejętności twarde.
 5. Przemawianie publiczne i autopromocja – jak nauczyć tego dzieci.

Moduł 9. Najczęstsze problemy i wyzwania.

 1. Presja rówieśników. Jak uwolnić od niej dziecko.
 2. Gubienie pieniędzy.
 3. Prezenty od cioci/babci – co zrobić, by wspierały Twoją strategię.
 4. Święta i okazje. Listy prezentów, mądre wybory zakupowe i podarki wspierające edukację finansową.
 5. Płacenie za oceny. Fakty i mity.
 6. Wakacje i wycieczki. Rozliczanie, pożyczki na pamiątki i wydatki na lody – jak to ogarnąć.
 7. Dzielenie się. Naucz dziecko jak dawać innym.

Moduł 10. FAQ dzieci. Jak odpowiadać na najtrudniejsze pytania.

 1. Pieniądze nie rosną na drzewach (ani w portfelu ani banku).
 2. Ile zarabiasz? To dużo czy mało? Czy jesteśmy bogaci/biedni?
 3. Kupisz mi to? Mama się zgodziła.
 4. Dlaczego idziesz codziennie do pracy?
 5. Dlaczego mi tego nie kupisz?
 6. Źródła wiedzy. Skąd czerpać materiały/filmy/bajki/gry dla dziecka.
  co mowia inni

testymonial1Monika

“Jestem mamą 8-letniej Ani i 6-letniego Adasia. Szkolenie było świetne, ale nie to jest najważniejsze. Po szkoleniu wdrożyłam z sukcesem metodę 3 słoików i słoik z pozytywnym wsparciem, gdzie dzieciaki wkładają karteczki z infromacją co im się udało osiągnąć w ciągu dnia czy tygodnia.”

  zrobmycosztym

“Jeżeli w cokolwiek na tym świecie warto inwestować, to są to właśnie dzieci. Dzieci są przyszłością wszystkiego.”

Rezerwuj Bilet

rezerwacjapoznan

Twoja rezerwacja zawiera:

Bilet dla 1-osoby dorosłej na dwudniowe szkolenie. Szkolenie odbędzie się w Poznaniu w dniach 18-19 lutego 2017r. Bilet zapewnia kompletny dostęp do uczestnictwa w modułach sobotnich i niedzielnych. Będziesz mieć możliwość zadawać pytania na bieżąco podczas szkolenia oraz konsultować pomysły z innymi rodzicami.

30 – minutowe konsultacje na Skype. Po powrocie ze szkolenia już w domu, pojawiają się często nowe pytania i wyzwania dotyczące wprowadzania poznanych na szkoleniu strategii w życie. Pomogę Ci w tym procesie. Spotkamy się na Skypie w specjalnie dobranym do Ciebie terminie.

Zestaw materiałów szkoleniowych. Prócz arkuszy, które otrzymasz w trakcie szkolenia, dostaniesz również podsumowanie omawianego materiału bezpośrednio na Twojego maila. Znajdą się w nich wszystkie linki, odnośniki, slajdy i narzędzia, z których korzystać będziemy podczas szkolenia.

Zestaw “SuperHero”. Czyli ekskluzywna kolekcja arkuszy dla dzieci. Te materiały mają za zadanie pomóc dziecku w rozwoju osobistym, uczą odpowiedzialności, systematyczności, pomagają zaszczepić nawyki czytelnicze, ustanawiać cele etc. Narzędzie wielokrotnego użytku dla dzieci w każdym wieku.

faq

1. Po co w ogóle uczyć dziecko przedsiębiorczości?

Wszystko wydaje się dziwne, zanim stanie się normą. W tym artykule obszernie odpowiadam na pytanie, dlaczego każde dziecko powinno posiadać elementarną wiedzę z zakresu edukacji finansowej i rozwoju osobistego.

2. Czy na szkolenie przychodzi się z dziećmi?

Nie. Jest to szkolenie dla dorosłych, dla rodziców.

Prowadząc warsztaty z dziećmi frustrowałam się własnymi ograniczeniami. Jako trener dzieci, mogę poświęcić im godzinę w tygodniu – to za mało, by trwale i skutecznie nauczyć pożądanych kompetencji. Za to 15 min dziennie, które rodzic, największy autorytet swojej pociechy, zainwestuje w jego edukację, daje efekty które zawsze zaskakują i rodzica i mnie jako trenera. Dlatego trenuję rodziców. Dzielę się wiedzą i wypracowanymi metodami, by spełnić misję. Zapewnić najlepszą przyszłość każdemu dziecku, dostosowaną do tego, co zastanie gdy zacznie być samodzielne.

3. Czy mogą przyjść oboje rodziców?

Oczywiście, jest to nawet wskazane. Wówczas rodzice mają taki sam zasób wiedzy i wzajemnie wspierają wprowadzanie w domu nowych zasad. Bilety na szkolenie sprzedawane są pojedynczo, więc każdy rodzic musi zaopatrzyć się w swoją miejscówkę.

4. Nie mam czasu. A to wszystko wymaga dodatkowego zaangażowania.

Wręcz przeciwnie, to jest oszczędność czasu. Całe przedsięwzięcie zajmie Ci dwa dni na szkoleniu, a potem 15 minut dziennie na wdrożenie tych systemów, które najbardziej spodobają Ci się na szkoleniu. Omijając odpowiednią edukację i elementy wychowania w młodych latach dziecka, wszystko to z nawiązką będziemy nadrabiać, jak dzieci będą stawać się dorosłymi. A na pewne rzeczy jest już wtedy za późno.

Szkolenie trwa dwa dni, i tak – na to trzeba sobie zorganizować czas, nie ma magicznych rozwiązań. Jest to i tak już na tyle skondensowana wiedza, że nie będziesz musiał potem czytać żadnych poradników.

5. Co to są za strategie? Czy ktoś je już wypróbował?

Strategie niewypróbowane są tylko teorią. Dlatego wiedza, którą przekazuję jest oparta na: badaniach naukowych,  jest od dawna wykorzystywana w USA do wychowywania najmłodszych (jako programy w szkołach i przedszkolach), oraz co najważniejsze, z powodzeniem stosują te strategie moi klienci – rodzice nie tylko z Polski.

Zdobywając doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu, również badałam skuteczność poszczególnych rozwiązań. Wyniki zaskakiwały całą kadrę nauczycielską.

6. Jeśli wyedukuję swoje dziecko w zakresie finansów, jest szansa, że zacznę mniej wydawać na jego zachcianki?

Tak:) Produktem ubocznym szkolenia, są oszczędności na wydatkach na dzieci. Zwykle dzieci mają nieograniczoną ilość zabawek, bawią się tylko pięcioma ulubionymi, a i tak wciąż mają nowe potrzeby. Po szkoleniu, podejście i rodzica i dziecka diametralnie się zmienia w tym zakresie.

7. Nie wyobrażam sobie zasiąść z dzieckiem przy stole, i go wielce edukować. Są jakieś praktyczne metody?

Strategie z definicji są praktyczne i do wykorzystania w codziennej rutynie. Co mniej więcej oznacza tyle, że nie trzeba siedzieć przy stole i edukować, tylko wykorzystać sytuacje, które mają miejsce na co dzień. Pokazać mu świat, zaangażować w zabawy, nauczyć zdrowego trybu życia, zachęcić do rozwijania się. Nie poprzez słowa, a poprzez czyny. Czyli w PRAKTYCE.

8. Co jeśli szkolenie nie spełni moich oczekiwań?

Nic. Firma gwarantuje 30 dniowy okres zwrotu 100% ceny. Jeśli po szkoleniu stwierdzisz, że nie nauczyłeś się nic, i nie wyniosłeś absolutnie nic wartościowego – zwrócimy Ci pieniądze. Mogłabym napisać, że zwrócimy nawet dziesięciokrotność ceny, bo nie spotkałam jeszcze rodzica, niezadowolonego z naszych produktów.

9. Nie wiem czy we wrześniu będę mieć czas. Są jakieś inne terminy?

Nie ma. Szkolenie tego typu robimy około 3 razy w roku i nie jestem w stanie powiedzieć kiedy i gdzie będzie kolejne.

10. Moi rodzice nie przechodzili takich szkoleń, a jakoś mnie nauczyli. Dlaczego dla mnie to ma być niezbędne?

Tu nie chodzi o rodziców. Tu chodzi o dzieci. Moim celem, jest wykorzystać pełen potencjał dzieci, a by to się stało, potrzebni są do tego dorośli, którzy zapewnią dzieciom odpowiednie warunki do rozwoju i nauki. Jestem pewna, że zostałeś wychowany na wspaniałego człowieka, tak samo jak jestem pewna, że Twój potencjał wciąż pozostawia pole do rozwoju. Wychowajmy dzieci na jeszcze lepszych ludzi, niż jesteśmy my sami.

11. Kiedy jest za wcześnie na to szkolenie?

W zasadzie to nigdy. Jeśli potrzebujesz wiedzy z zakresu tego jak edukować dzieci w obszarach rozwoju osobistego i edukacji finansowej – znajdziesz to na tym szkoleniu. Wiedza o tym, jak tworzyć pozytywne nawyki nie może się przeterminować, więc będziesz mógł zrobić z niej pożytek w przyszłości.

12. A kiedy jest za późno?

Jeśli Twoje dzieci są już dorosłe, mają swoje własne budżety domowe, kredyty, brak oszczędności i pracę, której nie znoszą. Wtedy na mnie jest za późno. Wtedy przyda się już doradca finansowy i coach.

13. Czy mogę zobaczyć jakąś próbkę Pani innych szkoleń? Chcę zobaczyć czy warto.

Jasne. Oto one:

Wystąpienie na konferencji TEDx

Szkolenie “Sztuka przeprowadzania skutecznych warsztatów”

Szkolenie “Trening Mózgu”

14. Co mogę zrobić by kupić to szkolenie najtaniej?

Kupić bilet do 20 stycznia 2017. Wtedy cena wynosi 349 zł. Następnie cena wzrośnie do 479 zł. No i kto pierwszy ten lepszy, jest to szkolenie na żywo, więc ogranicza mnie metraż sali.

15. Co to jest, ten zestaw Super Hero, który mam otrzymać razem z biletem?

Jest to ebook do wydruku, w którym zestawiłam  narzędzia, które pomogą Ci we wdrażaniu rozwoju osobistego w wychowywaniu dzieci. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kartom pracy, nauczysz swoje dziecko: regularnego mycia zębów, czytania książek, planowania i osiągania celów, codziennego picia wody, codziennej aktywności fizycznej etc.

Do tej pory udostępniałam ten zestaw tylko na rynku amerykańskim. Myślę, że polscy rodzice są już gotowi na rozwój osobisty dzieci:)

Karty wyglądają mniej więcej tak:

miniThe Achievement Chart miniThe Drink More Water Calendar miniThe Friendly Toohtbrush Chart miniThe Reading Chart miniThe Responsibilities Chart

No Responses

Comments are closed.

Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress